Haber 424.Com Elazığın Yepyeni Haber Sitesi Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa Elazığ Gündemi YILDIZBAĞLARI SAKİNLERİ VE HOZAT GARAJI ESNAFLARI BİLAL ÇOBAN’I BAĞRINA BASTI… 25.01.2014 21:47
YILDIZBAĞLARI SAKİNLERİ VE HOZAT GARAJI ESNAFLARI BİLAL ÇOBAN’I BAĞRINA BASTI…

 

Projelerini açıklamaya devam eden MHP Belediye Başkan Adayı Çoban, 4 mahallede temaslarda bulundu

         30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde projelerini açıklamaya devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, yoğun bir tempoyla devam ettiği seçim çalışmaları kapsamında da 4 mahallede temaslarda bulundu.
Bilal Çoban’ın bugün açıkladığı 5 proje arasında, Elazığ Tanıtım Müzikleri, Elazığ Tanıtım Filmleri, Elazığ Belediyesi Tarım Evi (EBETEV), Eğitim Otobüsleri ve 10 Mahalleye Yüzme Havuzu gibi çalışmalar yer alıyor.
Seçim çalışmaları kapsamında bugün ilk olarak sabah erken saatlerde il Başkanı Oğuzhan DEMİR’le birlikte Abdullahpaşa güzergâhında çalışan bir minibüse binerek Abdullahpaşa Mahallesi’ne giden ve burada minibüsçü esnafıyla kahvaltıda bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, minibüsçülerin sıkıntı ve şikâyetlerini dinledi ve Abdullahpaşa Minibüs Hattı esnaflarından tam destek sözü aldı.
Daha sonra Aksaray Mahallesi sakinlerinin tertiplediği kahvaltıda Mustafa Temizer Parkı’nda kalabalık bir toplulukla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, burada yaptığı değerlendirmede, çok zor bir şehirde yaşadıklarını ve bu şehrin hiç kimseye yaramadığını kaydederek, “Allah’ın izniyle biz göreve gelirsek, tüm sıkıntıları çözeceğiz” dedi.
Ardından Yıldızbağları Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane toplantısına iştirak eden Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, Yıldızbağları Mahallesi sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılandı.
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Bilal Çoban, günün son durağında ise Hozat Garaj esnaflarıyla bir araya geldi. Burada esnafların sıkıntılarını dinleyen Çoban, Elazığ’ın kaderini etkileyecek hangi proje olursa olsun engellendiğini ancak bu gemide tüm Elazığlıların olduğunu ve bu geminin batması durumunda herkesin batacağını belirti.

Yıldız Bağları Kahvehane ToplantısıııııYıldız Bağları Kahvehane ToplantısııııYıldız Bağları Kahvehane ToplantısıııYıldız Bağları Kahvehane ToplantısııYıldız Bağları Kahvehane ToplantısıMustafa Temizer Parkı Kahvaltı ToplantııııMustafa Temizer Parkı Kahvaltı ToplantıııMustafa Temizer Parkı Kahvaltı ToplantııMustafa Temizer Parkı Kahvaltı ToplantıHozat Garajı ZiyaretiiiiHozat Garajı ZiyaretiiiHozat Garajı ZiyaretiiHozat Garajı ZiyaretiAbdullahpaşa Minibüs Hattı ZiyaretiiAbdullahpaşa Minibüs Hattı Ziyareti

Etiketler
Sosyal Medya
Paylaş
Anket
Sorry, there are no polls available at the moment.
Köşe Yazarları
ELAZIG için Hava Durumu
ELAZIG